Tervezett karbantartás / Planned maintenance

Tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy a magyarországi Erste Bank Csoport elektronikus rendszerein 2020. 03. 27. 22:00 óra és 2020. 03. 28. 02:00 óra közötti időszakban tervezett és ütemezett karbantartási munkálatokat végzünk, amely digitális szolgáltatásaink működését befolyásolhatja.

 

We hereby inform you that planned maintenance and development activities will be performed this Friday and Saturday on certain electronic systems of the Hungarian Erste Group, affecting the following dates and services: Between 10:00 p.m. on March 27, 2020 and 2 a. m. on March 28, 2020 the operation of digital services will be suspended.


Köszönjük a türelmet! / Thank you for your patience

Kattintson a részletekért! / Please click here for details

Személyes Prémium bankár

Bizalom és szakértelem

  • Elsőbbségi ügyfélkiszolgálás bankfiókjainkban
  • Magas szakmai tudással rendelkező dedikált bankáraink állnak az Ön rendelkezésére
  • Egyéni pénzügyi célokra szabott megoldások

Személyes Prémium bankáraink

Prémium bankáraink az ország egész területén várják Önt.

Ábrók Éva

Budapest, Egry József utcai fiók

20/885-1684

30/704-0684

70/461-4684

Eva.Abrok@erstebank.hu

 

Bencsné Kuttor Zsuzsanna

Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky utcai fiók

20/885-1645

30/704-0645

70/461-4645

Zsuzsanna.BencsneKuttor@erstebank.hu

 

Berkóné Szeles Edina

Nyíregyháza, Korzó fiók

20/885-1648

30/704-0648

70/461-4648

Edina.BorkeneSzeles@erstebank.hu

 

Bóta Enikő

Egri fiók

20/885-1670

30/704-0670

70/461-4670

Eniko.Bota@erstebank.hu

 

Budai Erika

Budapest, Vörösmarty téri fiók

20/885-8785

30/704-7785

70/461-4785

Erika.Budai@erstebank.hu

 

 

Búzás-Gódor Éva

Budapest, Kispesti fiók

20/885-1674

30/704-0674

70/461-4674

Eva.Buzas-Godor@erstebank.hu

 

Csávás Zsolt

Szeged, Kölcsey utcai fiók

20/885-1662

30/704-0662

70/461-4662

Zsolt.Csavas@erstebank.hu

 

   
   
   

Csizmarik Ákos

Budapest, Nyugati téri fiók

20/885-1660

30/704-0660

70/461-4660

Akos.Csizmarik@erstebank.hu

 

 

Daka Vivien

Budapest, Teréz körúti fiók

20/885-1487

30/704-0487

70/461-4487

Vivien.Daka@erstebank.hu

 

 

Daróczi Zoltánné

Debrecen, Vár utcai fiók

20/885-1644

30/704-0644

70/461-4644

Zoltanne.Daroczi@erstebank.hu

 

 

Dubovoj Viktor

Budapest, Egry József utcai fiók

20/885-1653

30/704-0653

70/461-4653

Viktor.Dubovoj@erstebank.hu

 

 

Dudás László Viktor

Debrecen, Piac utcai fiók

20/885-1647

30/704-0647

70/461-4647

LaszloViktor.Dudas@erstebank.hu

 

 

Fellegi Tamás

Szekszárdi fiók

20/885-1679

30/704-0679

70/461-4679

 

Tamas.Fellegi@erstebank.hu

 

 

Frei Márton

Kalocsai fiók

20/885-1694

30/704-0694

70/461-4694

Marton.Frei@erstebank.hu

 

 

Furák Bertalan László

Sopron, Előkapu utcai fiók

20/885-1664

30/704-0664

70/461-4664

Bertalan.Furak@erstebank.hu

 

 

Fürjes- Balogh Alexandra

Budapest, Királyhágó téri fiók

20/885-1685

30/704-0685

70/461-4685

Alexandra.Furjes-Balogh@erstebank.hu

 

 

Gábris Roland

Bajai fiók

20/885-1680

30/704-0680

70/461-4680

Roland.Gabris@erstebank.hu

 

 

Gémesi Zita

Nyíregyháza, Országzászló téri fiók

20/885-1672

30/704-0672

70/461-4672

Zita.Gemesi@erstebank.hu

 

 

Gilicze Tamás

Budapest, Bartók-Házi fiók

20/885-1656

30/704-0656

70/461-4656

Tamas.Gilicze@erstebank.hu

 

 

Gulyás Veronika

Budapest, Eurocenter fiók

20/885-1676

30/704-0676

70/461-4676

Veronika.Gulyas@erstebank.hu

 

 

Hemmer Zsolt

Budapest, Krisztina téri fiók

20/885-1654

30/704-0654

70/461-4654

Zsolt.Hemmer@erstebank.hu

 

 

Hézer-Varga Ildikó

Budapest, Váci út 33.

20/885-8783

30/704-7783

70/461-4783

Ildiko.Hezer-Varga@erstebank.hu

 

 

Hidasi Zsolt

Budapest, Danubius Ház

20/885-8784

30/704-7784

70/461-4784

Zsolt.Hidasi@erstebank.hu

 

 

Hlavati Róbert Adrián

Budapest, Teréz körúti fiók

20/885-1657

30/704-0657

70/461-4657

RobertAdrian.Hlavati@erstebank.hu

 

 

Horváth Gergő

Budapest, Teréz körúti fiók

20/885-1696

30/704-0696

70/461-4696

Gergo.Horvath@erstebank.hu

 

 

Joubert Szabolcs

Szombathely, Mártírok téri fiók

20/885-1665

30/704-0665

70/461-4665

Szabolcs.Joubert@erstebank.hu

 

 

Kálmán György

Budapest, Árkád Üzletközpont fiók

20/885-1677

30/704-0677

70/461-4677

Gyorgy.Kalman@erstebank.hu

 

 

Kató László

Budapest, Újpesti fiók

20/885-1675

30/704-0675

70/461-4675

Laszlo.Kato@erstebank.hu

 

 

Kávai-Kovács Mária

Szeged, Széchenyi téri fiók

20/885-8789

30/704-7789

70/461-4789

Maria.Kavai-Kovacs@erstebank.hu

 

 

Dr. Kenyeres Gábor

Pécs, Rákóczi úti fiók

20/885-1688

30/704-0688

70/441-4688

Gabor.Kenyeres@erstebank.hu

 

 

Kiss Ferenc

Aréna Pláza

20/885-8777

30/704-7777

70/461-4777

Ferenc.Kiss@erstebank.hu

 

 

Koppándi Norbert

Szolnok, Baross utcai fiók

20/885-1107

30/704-0107

70/461-4107

Norbert.Koppandi@erstebank.hu

 

 

Kiss Kitti

Budapest, Királyhágó téri fiók

20/885-1652

30/704-0652

70/461-4652

Kitti.Kovacs2@erstebank.hu

 

 

Kőrösi Judit

Kaposvári fiók

20/885-1695

30/704-0695

70/461-4695

Judit.Korosi@erstebank.hu

 

 

Krautsieder György Béla

Budapest, Erzsébet körút 8. fiók

20/885-8781

30/704-7781

70/461-4781

GyorgyBela.Krautsieder@erstebank.hu

 

 

Lapisné Molnár Andrea

Gyöngyösi fiók

20/885-1669

30/704-0669

70/461-4669

Andrea.LapisneMolnar@erstebank.hu

 

 

Ménesiné Kanizsai Angéla

Nagykanizsa, Belvárosi fiók

20/885-1673

30/704-0673

70/461-4673

Angela.MenesineKanizsai@erstebank.hu

 

 

Mihály-Bede Mónika

Pécs, Rákóczi úti fiók

20/885-1641

30/704-0641

70/461-4641

Mónika.Mihaly-Bede@erstebank.hu

 

 

Móga Edina

Szeged, Széchenyi téri fiók

20/885-1643

30/704-0643

70/461-4643

EdinaGabriella.Moga@erstebank.hu

 

 

Mogyorósi Balázs

Budapest, Mammut II. fiók

20/885-1480

30/704-0480

70/461-4480

Balazs.Mogyorosi@erstebank.hu

 

 

Molnár Ágnes

Budapest, Kálvin téri fiók

20/885-1655

30/704-0655

70/461-4655

Agnes.Molnar2@erstebank.hu

 

 

Molnár Erika Zsuzsanna

Dunaújvárosi fiók

20/885-1661

30/704-0661

70/461-4661

ErikaZsuzsanna.Molnar@erstebank.hu

 

 

Molnár János

Békéscsaba, Andrássy úti fiók

20/885-1663

30/704-0663

70/461-4663

Janos.Molnar@erstebank.hu

 

 

Nagy Alexandra

Budapest, Flórián téri fiók

20/885-8773

30/704-7773

70/461-4773

Alexandra.Nagy@erstebank.hu

 

 

Nagy Henriett

Kaposvári fiók

20/885-1272

30/704-0272

70/461-4272

Henriett.Nagy@erstebank.hu

 

 

Oravecz Katalin

Budapest, Vörösmarty téri fiók

20/885-8786

30/704-7786

70/461-4786

Katalin.Oravecz@erstebank.hu

 

 

Pálfiné Kővári Katalin

Győr, Árpád úti fiók

20/885-1649

30/704-0649

70/461-4649

Katalin.PalfineKovari@erstebank.hu

 

 

Pintér Ferenc

Tatabányai fiók

20/885-1681

30/704-0681

70/461-4681

Ferenc.Pinter@erstebank.hu

 

 

Prímász Eszter

Tatai fiók

20/885-1689

30/704-0689

70/461-4689

Eszter.Primasz@erstebank.hu

 

 

Rigó Tamás

Budapest, Westend Üzletközpont

20/885-1690

30/704-0690

70/461-4690

Tamas.Rigo@erstebank.hu

 

 

Rozsnyay Balázs

Budapest, Aréna Pláza

20/885-8776

30/704-7776

70/461-4776

Balazs.Rozsnyay@erstebank.hu

 

 

Sabján Szilvia

Keszthelyi fiók

20/885-1682

30/704-0682

70/461-4682

Szilvia.Sabjan@erstebank.hu

 

 

Samu Beatrix

Kecskemét, Kossuth téri fiók

20/885-1678

30/704-0678

70/461-4678

BeatrixGizella.Samu@erstebank.hu

 

 

Siági László

Szeged, Kölcsey utcai fiók

20/885-1693

30/704-0693

70/461-4693

Laszlo.Siagi@erstebank.hu

 

 

Soltész Anita

Budapest, Bartók-Házi fiók

20/885-1692

30/704-0692

70/461-4692

Anita.Soltesz@erstebank.hu

 

 

Szabó Andrea

Szolnok, Baross utcai fiók

20/885-1642

30/704-0642

70/461-4642

Andrea.Szabo3@erstebank.hu

 

 

Szabó Henrietta

Miskolc, Corvin utcai fiók

20/885-1646

30/704-0646

70/461-4646

Henrietta.Szabo@erstebank.hu

 

 

Szabó János Zoltán

Budapest, Egry József utcai fiók

20/885-1029

30/704-0029

70/461-4029

JanosZoltan.Szabo@erstebank.hu

 

 

Szabóné Kapócs Edit

Székesfehérvár, Palotai úti fiók

20/885-1065

30/704-0065

70/461-4665

Edit.SzaboneKapocs@erstebank.hu

 

 

Szamosközi Viktória

Budaörs, Szabadság utcai fiók

20/885-1671

30/704-0671

70/461-4671

Viktoria.Szamoskozi@erstebank.hu

 

 

Szarka István Tamás

Szeged, Széchenyi téri fiók

20/885-1687

30/704-0687

70/461-4687

IstvanTamas.Szarka@erstebank.hu

 

 

Szatmári Dávid

Budapest, Váci út 33. fiók

20/885-1167

30/704-0167

70/461-4167

David.Szatmari@erstebank.hu

 

 

Szeifert Ferenc

Budapest, MOM Park

20/885-8855

30/704-7855

70/461-4855

Ferenc.Szeifert@erstebank.hu

 

 

Tóth Adrienn Éva

Debrecen, Vár utcai fiók

20/885-1683

30/704-0683

70/461-4683

AdriennEva.Toth@erstebank.hu

 

 

Tóth Aranka

Siófoki fiók

20/885-1668

30/704-0668

70/461-4668

Aranka.Toth@erstebank.hu

 

 

Ullmann Anita

Győr, Bajcsy-Zsilinszky úti fiók

20/885-1686

30/704-0686

70/461-4686

Anita.Ullmann@erstebank.hu

 

 

Üveges Péter

Budapest, Vörösmarty téri fiók

20/885-8787

30/704-7787

70/461-4787

Peter.Uveges@erstebank.hu

 

 

Varga Erika

Székesfehérvár, Palotai úti fiók

20/885-1539

30/704-0539

70/461-4539

Erika.Varga@erstebank.hu