Tisztelt Ügyfelünk!

Felhívjuk figyelmét, hogy a 2018. december 15-ei szombati munkanapon az elektronikus csatornán bankon kívüli bankszámla javára kezdeményezett forint átutalási megbízások esetében 13:00 óra a végső benyújtási határidő.

A devizában adott fizetési megbízások, konverziót igénylő fizetési műveletek és deviza számla javára beérkező jóváírások szempontjából a szombati munkanapok nem minősülnek Banki munkanapnak, ezen megbízásokat a Bank átveszi, de azokat az azt követő első Banki munkanapon teljesíti.

Egyéb fizetési műveletek tekintetében a szombati munkanapon a Bank a Hirdetményében közzétett teljesítési rend szerint jár el.

Üdvözlettel:
Erste Bank Hungary Zrt.

Prémium bankáraink és bankfiókjaink

Bizalom és szakértelem

  • Elsőbbségi ügyfélkiszolgálás bankfiókjainkban
  • Magas szakmai tudással rendelkező dedikált bankáraink állnak az Ön rendelkezésére
  • Egyéni pénzügyi célokra szabott megoldások

Budapest I. Krisztina téri Fiók

1013 Budapest Krisztina tér 2.

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

 

Hemmer Zsolt

Prémium bankár

+36-20-885-1654
+36-30-704-0654

Zsolt.Hemmer@erstebank.hu

Wágner Ádám

Prémium felelős bankár

+36-1-224-0684

Adam.Wagner@erstebank.hu

Budapest II. Mammut II. Fiók

1024 Budapest Lövőház utca 1-5. (Mamut II. 3. em.)

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 18.00; Péntek: 9.00 - 17.00

 

Mogyorósi Balázs

Prémium bankár

+36-20-885-1480
+36-30-704-0480

Balazs.Mogyorosi@erstebank.hu

 

Tímár Péter

Prémium felelős bankár

+36-1-336-2153

Peter.Timar@erstebank.hu

Budapest III. Eurocenter Fiók

1032 Budapest Bécsi út 154. (Eurocenter fsz.)

Hétfő - Csütörtök: 10.00 -18.00; Péntek: 10.00 -16.00

 

Gulyás Veronika

Prémium bankár

+36-20-885-1676
+36-30-704-0676

Veronika.Gulyas@erstebank.hu 

Molnár Petra

Prémium felelős bankár

+36-1-436-7305



Petra.Molnar@erstebank.hu

Budapest III. Flórián téri Fiók

1033 Budapest Flórián tér 3.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szabó János Zoltán

Prémium bankár

+36-20-885-8773
+36-30-704-7773

JanosZoltan.Szabo@erstebank.hu

Ipacs Ildikó

Prémium felelős bankár

+36-1-430-3217

Ildiko.Ipacs@erstebank.hu

Budapest IV. Újpesti Fiók

1042 Budapest Árpád út 68.

Hétfő: 8.00-18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00-16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kató László

Prémium bankár

+36-20-885-1675
+36-30-704-0675

Laszlo.Kato@erstebank.hu 

Vaszkunné Miklósi Annamária

Prémium felelős bankár

+36-1-2312-080

Annamaria.VaszkunneMiklosi@erstebank.hu

Budapest V. Nyugati téri Fiók

1055 Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 74.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Csizmarik Ákos

Prémium bankár

+36-20-885-1660
+36-30-704-0660

Akos.Csizmarik@erstebank.hu

Simon Károly Apor

Prémium felelős bankár

+36-1-301-8009

KarolyApor.Simon@erstebank.hu

Göndör Tamás

Prémium bankár

+36-30-704-0696
+36-20-885-1696

TamasZoltan.Gondor@erstebank.hu

Szabóné Kovács Krisztina

Prémium bankár

+36-20-885-8780
+36-30-704-7780

Krisztina.SzaboneKovacs@erstebank.hu

Horváth Zsófia

Prémium felelős bankár

+36-1-428-3012

Zsofia.Horvath2@erstebank.hu

Koren Adrienn

Prémium felelős bankár

+36-1-301-8008

Adrienn.Koren@erstebank.hu


Budapest V. Vörösmarty téri Fiók

1051 Budapest Vörösmarty tér 4.

Hétfő - Csütörtök: 9.00 -17.00; Péntek: 9.00 -16.00

 

Oravecz Katalin

Prémium bankár

+36-20-885-8786
+36-30-704-7786

Katalin.Oravecz@erstebank.hu

Dömötör Ákos

Prémium felelős bankár

+36-1-428-4092

Akos.Domotor@erstebank.hu

Budapest VI. Teréz körúti Fiók

1066 Budapest, Teréz körút 24.

Átalakítás miatt ideiglenesen zárva. Nyitás várhatóan 2018 december.

 

Budapest VI. Westend Fiók

1063 Budapest Váci út 1-3. (Westend 1. em.) 

Hétfő -Péntek: 10.00 -18.00; Szombat: 10.00 -14.00

 

Deák Katalin

Prémium bankár

+36-20-885-1690
+36-30-704-0690

Katalin.Deak@erstebank.hu

Budapest VII. Erzsébet körúti Fiók

1072 Budapest Erzsébet körút 8.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Gyárfás Tünde

Prémium felelős bankár

+36-1-413-3163

Tunde.Gyarfas@erstebank.hu

Budapest VIII. Aréna Pálza Fiók

1087 Budapest Kerepesi út 9.

Hétfő - Péntek: 10.00 - 18.00

 

Daka Vivien

Prémium felelős bankár

+36-1-456-1087

Vivien.Daka@erstebank.hu

Szálmán Sándor

Prémium bankár

+36-20-885-8776
+36-30-704-7776

Sandor.Szalman@erstebank.hu

Budapest VIII. Kálvin téri Fiók

1082 Budapest Baross utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Molnár Ágnes

Prémium bankár

+36-20-885-1655
+36-30-704-0655

Agnes.Molnar2@erstebank.hu

Ujhelyi Katalin

Prémium felelős bankár

+36-1-429-7052

Katalin.Ujhelyi@erstebank.hu

Budapest X. Árkád Fiók

1106 Budapest Örs vezér tere 25.

Hétfő - Csütörtök: 10.00 -18.00; Péntek: 10.00 -16.00; Szo: 10.00 -14.00

 

Kálmán György

Prémium bankár

+36-20-885-1677
+36-30-704-0677

Gyorgy.Kalman@erstebank.hu

Bakos Veronika

Prémium felelős bankár

+36-1-434-2327

Veronika.Bakos@erstebank.hu

Budapest XI. Bartók-házi Fiók

1114 Budapest Bartók Béla út 43-47.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szatmári Dávid

Prémium bankár

+36-30-647-4485

David.Szatmari@erstebank.hu

Rozsnyay Balázs

Prémium bankár

+36-30-834-5208 

Balazs.Rozsnyay@erstebank.hu

Horváth Ádám

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3472

Adam.Horvath@erstebank.hu

Baráth Nikolett

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3472

Nikolett.Barath@erstebank.hu

Budapest XI. Egry József utcai Fiók

1111 Budapest Egry József utca 2.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szabó-Soltész Anita

Prémium bankár

+36-20-885-1653
+36-30-704-0653

Anita.Soltesz@erstebank.hu

Ábrók Éva

Prémium bankár

+36-20.885-1684
+36-30-704-0684

Eva.Abrok@erstebank.hu

Poós Gergő

Prémium felelős bankár

+36-1-372-7936

Gergo.Poos@erstebank.hu

MOM Park Fiók

1123 Budapest Alkotás utca 53.

Hétfő: 9.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 9.00 -16.00; Péntek: 9.00 -16.00

 

Kovács Kitti

Prémium bankár

+36-20-885-1652
+36-30-704-0652

Kitti.Kovacs2@erstebank.hu

Dudás Nóra

Prémium helyettes bankár

+36-1-489-5845

Nora.Dudas@erstebank.hu

Budapest XIII. Danubius Ház Fiók

1138 Budapest Váci út 141.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Dányi Gergő

Prémium bankár

+36-30-704-0487
+36-20-885-1487

Gergo.Danyi@erstebank.hu

Polgár Dóra

Prémium felelős bankár

+36-1-236-3076

Dora.Polgar@erstebank.hu

Budapest XIII. Váci út 33. Fiók

1134 Budapest Váci út 33.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Orbán Nóra

Prémium bankár

+36-20-885-1167
+36-30-704-0167

Nora.Orban@erstebank.hu

Hézer-Varga Ildikó

Prémium bankár

+36-20-885-8783
+36-30-704-7783

Ildiko.Hezer-Varga@erstebank.hu

Winkelbauer Anita

Prémium felelős bankár

+36-1-412-3882

Anita.Winkelbauer@erstebank.hu

Budapest XIX. Kispest Fiók

1193 Budapest Kossuth tér 23-24.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Búzás-Gódor Éva

Prémium bankár

+36-20-885-1674
+36-30-704-0674

Eva.Buzas-Godor@erstebank.hu

Szabó Attila

Prémium helyettes bankár

+36-1-347-3075

Attila.Szabo4@erstebank.hu

Bajai Fiók

6500 Baja Vörösmarty utca 5.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Sólyom József

Prémium bankár

+36-20-885-1680
+36-30-704-0680

Jozsef.Solyom@erstebank.hu

Békéscsaba Andrássy úti Fiók

5600 Békéscsaba Andrássy út 20. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Molnár János

Prémium bankár

+36-20-885-1663
+36-30-704-0663

Janos.Molnar@erstebank.hu

Beliczay Máté 

Prémium helyettes bankár

+36-66-546-068

Mate.Beliczay@erstebank.hu

Budaörs Szabadság utcai Fiók

2040 Budaörs Szabadság u.27. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szamosközi Viktória

Prémium bankár

+36-20-885-1671
+36-30-704-0671

Viktoria.Szamoskozi@erstebank.hu

Csáki Emese

Prémium felelős bankár

+36-23-427-942

Emese.Csaki@erstebank.hu

Debrecen Piac utcai Fiók

4024 Debrecen Piac utca 32.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Horváth Anita

Prémium bankár

+36-20-885-1647
+36-30-704-0647

Anita.Horvath@erstebank.hu

Keresztes Tünde Katalin

Prémium felelős bankár

+36-52-524-733

TundeKatalin.Keresztes@erstebank.hu

Debrecen Vár utcai Fiók

4024 Debrecen Vár utca 4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Nagy Ferenc

Prémium bankár

+36-20-885-1683
+36-30-704-0683

Ferenc.Nagy@erstebank.hu

Daróczi Zoltánné

Prémium bankár

+36-20-885-1644
+36-30-704-0644

Zoltanne.Daroczi@erstebank.hu

Almási Ágnes Zsuzsanna

Prémium helyettes bankár

+36-52-504-206

AgnesZsuzsanna@erstebank.hu

Dunaújvárosi Fiók

2400 Dunaújváros Dózsa György utca 2/a.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Molnár Erika Zsuzsanna

Prémium bankár

+36-20-885-1661
+36-30-704-0661

ErikaZsuzsanna.Molnar@erstebank.hu

Hagyó Dóra

Prémium felelős bankár

+36-25-510-301

Dora.Hagyo@erstebank.hu

Egri Fiók

3300 Eger Dobó tér 1.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Bóta Enikő

Prémium bankár

+36-20-885-1670
+36-30-704-0670

Eniko.Bota@erstebank.hu 

Sidló Csilla

Prémium felelős bankár

+36-36-511-558

Csilla.Sidlo2@erstebank.hu

Gyöngyösi Fiók

3200 Gyöngyös Mikszáth Kálmán utca 4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Lapisné Molnár Andrea

Prémium bankár

+36-20-885-1669
+36-30-704-0669
+36-70-461-4669

Andrea.LapisneMolnar@erstebank.hu

Meskál Lászlóné

Prémium felelős bankár

+36-37-505-191



Laszlone.Meskal@erstebank.hu

Győr Árpád úti Fiók

9020 Győr Árpád út 42.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Szerda: 8.00 -16.00; Csütörtök: 8.00 - 17.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Pálfiné Kővári Katalin

Prémium bankár

+36-20-885-1649
+36-30-704-0649

Katalin.PalfineKovari@erstebank.hu

Kovács Zsófia

Prémium felelős bankár

+36-96-514-113

Zsofia.Kovacs@erstebank.hu

Győr Bajcsy-Zsilinszky úti Fiók

9021 Győr Bajcsy-Zs. u. 30-32.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Szerda: 8.00 -16.00; Csütörtök: 8.00 -17.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Bári Attiláné

Prémium bankár

+36-20-885-1686
+36-30-704-0686

Attilane.Bari@erstebank.hu

Kaposvári Fiók

7400 Kaposvár Fő utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kőrösi Judit

Prémium bankár

+36-20-885-1695
+36-30-704-0695

Judit.Korosi@erstebank.hu

Nagy Henriett

Prémium bankár

+36-20-885-1272
+36-30-704-0272

Henriett.Nagy@erstebank.hu

Varga Tamás

Prémium felelős bankár

+36-82-529-830

Tamas.Varga2@erstebank.hu

Kecskemét Kossuth téri Fiók

6000 Kecskemét Kossuth tér 6-7.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Samu Beatrix

Prémium bankár

+36-20-885-1678
+36-30-704-0678

BeatrixGizella.Samu@erstebank.hu

Luczás Nikoletta

Prémium felelős bankár

+36-76-502-666

NikolettaAranka.Luczas@erstebank.hu

Keszthelyi Fiók

8360 Keszthely Kossuth utca 11.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Sabján Szilvia

Prémium bankár

+36-20-885-1682
+36-30-704-0682

Szilvia.Sabjan@erstebank.hu

Szabó Attila Krisztián

Prémium felelős bankár

+36-83-515-713

AttilaKrisztian.Szabo@erstebank.hu

Miskolc Bajcsy-Zsilinszky utcai Fiók

3527 Miskolc Bajcsy-Zsilinszky utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Bencsné Kuttor Zsuzsanna

Prémium bankár

+36-20-885-1645
+36-30-704-0645

Zsuzsanna.BencsneKuttor@erstebank.hu

Halász Péter

Prémium felelős bankár

+36-46-502-417

Peter.Halasz@erstebank.hu

Miskolc Corvin utcai Fiók

3519 Miskolc Corvin utca 1-3.

Hétfő: 8.00 - 17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 17.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

 

Szabó Henrietta

Prémium bankár

+36-20-885-1646
+36-30-704-0646

Henrietta.Szabo@erstebank.hu

Pál Györgyné

Prémium felelős bankár

+36-46-514-062

Gyorgyne.Pal@erstebank.hu

Nagykanizsa Belvárosi Fiók

8800 Nagykanizsa Fő utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Ménesiné Kanizsai Angéla

Prémium bankár

+36-20-885-1673
+36-30-704-0673

Angela.MenesineKanizsai@erstebank.hu

Tóth Zoltánné

Prémium felelős bankár

+36-93-537-912

Zoltanne.Toth@erstebank.hu

Nyíregyháza Korzó Fiók

4400 Nyíregyháza Nagy Imre tér 1.

Hétfő: 9.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 9.00 -17.00; Péntek: 9.00 -16.00

 

Berkóné Szeles Edina

Prémium bankár

+36-20-885-1648
+36-30-704-0648

Edina.BerkoneSzeles@erstebank.hu

Blahuth István

Prémium felelős bankár

+36-42-598-512

Istvan.Blahuth@erstebank.hu

Nyíregyháza Országzászló téri Fiók

4400 Nyíregyháza Országzászló tér 10.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Gémesi Zita

Prémium bankár

+36-20-885-1672
+36-30-704-0672

Zita.Gemesi@erstebank.hu

Tóthné Waldman Zsuzsanna

Prémium felelős bankár

+36-42-594-275

AnikoZsuzsanna.TothneWaldman@erstebank.hu

Pécs Rákóczi úti Fiók

7620 Pécs Rákóczi út 62-64.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Mihály-Bede Mónika

Prémium bankár

+36-20-885-1641
+36-30-704-0641

Monika.Mihaly-Bede@erstebank.hu

Dr. Kenyeres Gábor

Prémium bankár

+36-20-885-1688
+36-30-704-0688

Gabor.Kenyeres@erstebank.hu

Kozári Benedek Árpád

Prémium felelős bankár

+36-72-514-457

BenedekArpad.Kozari@erstebank.hu

Siófoki Fiók

8600 Siófok Fő utca 172.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Tóth Aranka

Prémium bankár

+36-20-885-1668
+36-30-704-0668

Aranka.Toth@erstebank.hu

Gracza Anett Bernadett

Prémium felelős bankár

+36-84-519-370

AnettBernadett.Gracza@erstebank.hu

Sopron Előkapu utcai Fiók

9400 Sopron Előkapu 2-4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Furák Bertalan László

Prémium bankár

+36-20-885-1664
+36-30-704-0664

Bertalanlaszlo.Furak@erstebank.hu

Horváth Józsefné

Prémium felelős bankár

+36-99-512-866

Jozsefne.Horvath@erstebank.hu

Szeged Kölcsey utcai Fiók

6720 Szeged Kölcsey utca 13. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Csávás Zsolt

Prémium bankár

+36-20-885-1662
+36-30-704-0662

Zsolt.Csavas@erstebank.hu

Savolt Dániel

Prémium bankár

+36-20-885-1693
+36-30-704-0693

Daniel.Savolt@erstebank.hu

Farkas-Zöldi Andrea

Prémium felelős bankár

+36-62-620-142

AndreaAniko.Farkas-Zoldi@erstebank.hu

Szeged Széchenyi téri Fiók

6720 Szeged Széchenyi tér 17. 

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

 

Szarka István Tamás

Prémium bankár

+36-20-885-1687
+36-30-704-0687

IstvanTamas.Szarka@erstebank.hu

Móga Edina Gabriella

Prémium bankár

+36-20-885-1643
+36-30-704-0643

EdinaGabriella.Moga@erstebank.hu

Kávai-Kovács Mária

Prémium bankár

+36-20-885-8789
+36-30-704-7789

Maria.Kavai-Kovacs@erstebank.hu

Tótváradi Gézáné

Prémium felelős bankár

+36-62-621-118

Gezane.Totvaradi@erstebank.hu

Székesfehérvár Palotai úti Fiók

8000 Székesfehérvár Palotai út 4.

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

 

Szabóné Kapócs Edit

Prémium bankár

+36-20-885-1065
+36-30-704-0065

Edit.SzaboneKapocs@erstebank.hu

Varga Erika

Prémium bankár

+36-20-885-1539
+36-30-704-0539

Erika.Varga@erstebank.hu

Cziegler Anikó

Prémium helyettes bankár

+36-22-515-732

Tunde.Szabo@erstebank.hu

Szekszárdi Fiók

7100 Szekszárd Széchenyi utca 40.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Fellegi Tamás

Prémium bankár

+36-20-885-1679
+36-30-704-0679

Tamas.Fellegi@erstebank.hu

Vitéz Rita

Prémium felelős bankár

+36-74-529-937

Rita.Vitez@erstebank.hu

Szolnok Baross utcai Fiók

5000 Szolnok Baross utca 8.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szabó Andrea

Prémium bankár

+36-20-885-1642
+36-30-704-0642

Andrea.Szabo3@erstebank.hu

Koppándi Norbert

Prémium bankár

+36-20-885-1107
+36-30-704-0107

Norbert.Koppandi@erstebank.hu

Csizmárné Bozsó Szilvia

Prémium felelős bankár

+36-56-516-853

Szilvia.CsizmarneBozso@erstebank.hu

Szombathely Mártírok téri Fiók

9700 Szombathely Mártírok tere 12.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Joubert Szabolcs

Prémium bankár

+36-20-885-1665
+36-30-704-0665

Szabolcs.Joubert@erstebank.hu

Varga Andrea

Prémium felelős bankár

+36-94-508-309

Andrea.NemethneVarga@erstebank.hu

Tatabányai Fiók

2800 Tatabánya Fő tér 20.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Pintér Ferenc

Prémium bankár

+36-20-885-1681
+36-30-704-0681

Ferenc.Pinter@erstebank.hu

Kucsera Szilvia

Prémium felelős bankár

+36-34-513-485

Szilvia.Kucsera@erstebank.hu

Tatai Fiók

2890 Tata Országgyülés tér 3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Primász Eszter

Prémium bankár

+36-20-885-1689
+36-30-704-0689

Eszter.Primasz@erstebank.hu

Tóthné Szalai Ildikó

Prémium felelős bankár

+36-34-586-672

Ildiko.TothneSzalai@erstebank.hu

Veszprémi Fiók

8200 Veszprém Ádám Iván utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Paskáné Berecz Viktória

Prémium bankár

+36-20-885-1650
+36-30-704-0650

Viktoria.PaskaneBerecz@erstebank.hu

Sasvári Bernadett

Prémium felelős bankár

+36-88-591-431

BernadettZsanett.Sasvari@erstebank.hu

Zalaegerszeg Ispotály közi Fiók

8900 Zalaegerszeg Ispotály köz 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Lakatosné Csáki Erika

Prémium bankár

+36-20-885-1666
+36-30-704-0666

Erika.Csaki@erstebank.hu

Molnár Adrienn

Prémium felelős bankár

+36-92-549-314

Adrienn.Molnar@erstebank.hu