Prémium bankáraink és bankfiókjaink

Bizalom és szakértelem

  • Elsőbbségi ügyfélkiszolgálás bankfiókjainkban
  • Magas szakmai tudással rendelkező dedikált bankáraink állnak az Ön rendelkezésére
  • Egyéni pénzügyi célokra szabott megoldások

Budapest I. Krisztina téri Fiók

1013 Budapest Krisztina tér 2.

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

 

Hemmer Zsolt

Prémium bankár

+36-20-885-1654
+36-30-704-0654
+36-70-461-4654

Zsolt.Hemmer@erstebank.hu

Wágner Ádám

Prémium felelős bankár

+36-1-224-0684



Adam.Wagner@erstebank.hu

Budapest II. Mammut II. Fiók

1024 Budapest Lövőház utca 1-5. (Mamut II. 3. em.)

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 18.00; Péntek: 9.00 - 17.00

 

Mogyorósi Balázs

Prémium bankár

+36-20-885-1480
+36-30-704-0480
+36-70-461-4480

Balazs.Mogyorosi@erstebank.hu

 

Tímár Péter

Prémium felelős bankár

+36-1-336-2153



Peter.Timar@erstebank.hu

Budapest III. Eurocenter Fiók

1032 Budapest Bécsi út 154. (Eurocenter fsz.)

Hétfő - Csütörtök: 10.00 -18.00; Péntek: 10.00 -16.00

 

Gulyás Veronika

Prémium bankár

+36-20-885-1676
+36-30-704-0676
+36-70-461-4676

Veronika.Gulyas@erstebank.hu 

Molnár Petra

Prémium felelős bankár

+36-1-436-7305



Petra.Molnar@erstebank.hu

Budapest III. Flórián téri Fiók

1033 Budapest Flórián tér 3.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szabó János Zoltán

Prémium bankár

+36-20-885-8773
+36-30-704-7773
+36-70-461-4773

JanosZoltan.Szabo@erstebank.hu

Ipacs Ildikó

Prémium felelős bankár

+36-1-430-3217



Ildiko.Ipacs@erstebank.hu

Budapest IV. Újpesti Fiók

1042 Budapest Árpád út 68.

Hétfő: 8.00-18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00-16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kató László

Prémium bankár

+36-20-885-1675
+36-30-704-0675
+36-70-461-4675

Laszlo.Kato@erstebank.hu 

Vaszkunné Miklósi Annamária

Prémium felelős bankár

+36-1-2312-080



Annamaria.VaszkunneMiklosi@erstebank.hu

Budapest V. Nyugati téri Fiók

1055 Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 74.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Csizmarik Ákos

Prémium bankár

+36-20-885-1660
+36-30-704-0660
+36-70-461-4660

Akos.Csizmarik@erstebank.hu

Simon Károly Apor

Prémium felelős bankár

+36-1-301-8009



KarolyApor.Simon@erstebank.hu

Göndör Tamás

Prémium bankár

+36-30-704-0696
+36-20-885-1696
+36-70-461-4696

TamasZoltan.Gondor@erstebank.hu

Szabóné Kovács Krisztina

Prémium bankár

+36-20-885-8780
+36-30-704-7780
+36-70-461-4780

Krisztina.SzaboneKovacs@erstebank.hu

Horváth Zsófia

Prémium felelős bankár

+36-1-428-3012

Zsofia.Horvath2@erstebank.hu

Koren Adrienn

Prémium felelős bankár

+36-1-301-8008



Adrienn.Koren@erstebank.hu



Budapest V. Vörösmarty téri Fiók

1051 Budapest Vörösmarty tér 4.

Hétfő - Csütörtök: 9.00 -17.00; Péntek: 9.00 -16.00

 

Somogyi Attila

Prémium bankár

+36-20-885-8787
+36-30-704-7787
+36-70-461-4787

Attila.Somogyi@erstebank.hu

Oravecz Katalin

Prémium bankár

+36-20-885-8786
+36-30-704-7786
+36-70-461-4786

Katalin.Oravecz@erstebank.hu

Dömötör Ákos

Prémium felelős bankár

+36-1-428-4092



Akos.Domotor@erstebank.hu

Budapest VI. Teréz körúti Fiók

1066 Budapest, Teréz körút 24.

Átalakítás miatt ideiglenesen zárva. Nyitás várhatóan 2018 december.

 

Budapest VI. Westend Fiók

1063 Budapest Váci út 1-3. (Westend 1. em.) 

Hétfő -Péntek: 10.00 -18.00; Szombat: 10.00 -14.00

 

Rigó Tamás

Prémium bankár

+36-20-885-1690
+36-30-704-0690
+36-70-461-4690

Tamas.Rigo@erstebank.hu

Deák Katalin

Prémium felelős bankár

+36-1-288-5024



Katalin.Deak@erstebank.hu

Budapest VII. Erzsébet körúti Fiók

1072 Budapest Erzsébet körút 8.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szántai Tímea

Prémium bankár

+36-20-885-8781
+36-30-704-7781
+36-70-461-4781

Timea.Szantai@erstebank.hu

Hortobágyiné Vinczey Gabriella

Prémium felelős bankár

+36-1-413-3161



Gabriella.HortobagyineViczey@erstebank.hu

Budapest VIII. Aréna Pálza Fiók

1087 Budapest Kerepesi út 9.

Hétfő - Péntek: 10.00 - 18.00

 

Daka Vivien

Prémium felelős bankár

+36-1-456-1087



Vivien.Daka@erstebank.hu

Homoki Gábor Dávid

Prémium bankár

+36-20-885-8776
+36-30-704-7776
+36-70-461-4776

GaborDavid.Homoki@erstebank.hu

Budapest VIII. Kálvin téri Fiók

1082 Budapest Baross utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Molnár Ágnes

Prémium bankár

+36-20-885-1655
+36-30-704-0655
+36-70-461-4655

Agnes.Molnar2@erstebank.hu

Ujhelyi Katalin

Prémium felelős bankár

+36-1-429-7052



Katalin.Ujhelyi@erstebank.hu

Budapest X. Árkád Fiók

1106 Budapest Örs vezér tere 25.

Hétfő - Csütörtök: 10.00 -18.00; Péntek: 10.00 -16.00; Szo: 10.00 -14.00

 

Kálmán György

Prémium bankár

+36-20-885-1677
+36-30-704-0677
+36-70-461-4677

Gyorgy.Kalman@erstebank.hu

Bakos Veronika

Prémium felelős bankár

+36-1-434-2327



Veronika.Bakos@erstebank.hu

Budapest XI. Bartók-házi Fiók

1114 Budapest Bartók Béla út 43-47.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szatmári Dávid

Prémium bankár

+36-30-647-4485



David.Szatmari@erstebank.hu

Rozsnyay Balázs

Prémium bankár

+36-30-834-5208 



Balazs.Rozsnyay@erstebank.hu

Horváth Ádám

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3472



Adam.Horvath@erstebank.hu

Baráth Nikolett

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3472



Nikolett.Barath@erstebank.hu

Budapest XI. Egry József utcai Fiók

1111 Budapest Egry József utca 2.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szabó-Soltész Anita

Prémium bankár

+36-20-885-1653
+36-30-704-0653
+36-70-461-4653

Anita.Soltesz@erstebank.hu

Ábrók Éva

Prémium bankár

+36-20.885-1684
+36-30-704-0684
+36-70-461-4684

Eva.Abrok@erstebank.hu

Poós Gergő

Prémium felelős bankár

+36-1-372-7936



Gergo.Poos@erstebank.hu

Budapest XII. Királyhágó téri Fiók

1126 Budapest Királyhágó tér 8-9.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kovács Kitti

Prémium bankár

+36-20-885-1652
+36-30-704-0652
+36-70-461-4652

Kitti.Kovacs2@erstebank.hu

Fürjes-Balogh Alexandra

Prémium bankár

+36-20-885-1685
+36-30-704-0685
+36-70-461-4685

Alexandra.Furjes-Balogh@erstebank.hu

Dudás Nóra

Prémium felelős bankár

+36-1-489-5845



Nora.Dudas@erstebank.hu

Budapest XIII. Danubius Ház Fiók

1138 Budapest Váci út 141.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Dányi Gergő

Prémium bankár

+36-30-704-0487
+36-20-885-1487
+36-70-461-4487

Gergo.Danyi@erstebank.hu

Hidasi Zsolt

Prémium bankár

+36-20-885-8784
+36-30-704-7784
+36-70-461-4784

Zsolt.Hidasi@erstebank.hu

Polgár Dóra

Prémium felelős bankár

+36-1-236-3076



Dora.Polgar@erstebank.hu

Budapest XIII. Váci út 33. Fiók

1134 Budapest Váci út 33.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Orbán Nóra

Prémium bankár

+36-20-885-1167
+36-30-704-0167
+36-70-461-4167

Nora.Orban@erstebank.hu

Hézer-Varga Ildikó

Prémium bankár

+36-20-885-8783
+36-30-704-7783
+36-70-461-4783

Ildiko.Hezer-Varga@erstebank.hu

Winkelbauer Anita

Prémium felelős bankár

+36-1-412-3882



Anita.Winkelbauer@erstebank.hu

Budapest XIX. Kispest Fiók

1193 Budapest Kossuth tér 23-24.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Búzás-Gódor Éva

Prémium bankár

+36-20-885-1674
+36-30-704-0674
+36-70-461-4674

Eva.Buzas-Godor@erstebank.hu

Szálmán Sándor

Prémium felelős bankár

+36-1-347-3075



Sandor.Szalman@erstebank.hu

Bajai Fiók

6500 Baja Vörösmarty utca 5.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Gábris Roland

Prémium bankár

+36-20-885-1680
+36-30-704-0680
+36-70-461-4680

Roland.Gabris@erstebank.hu

Sólyom József

Prémium felelős bankár

+36-79-523-042



Jozsef.Solyom@erstebank.hu

Békéscsaba Andrássy úti Fiók

5600 Békéscsaba Andrássy út 20. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Molnár János

Prémium bankár

+36-20-885-1663
+36-30-704-0663
+36-70-461-4663

Janos.Molnar@erstebank.hu

Budaörs Szabadság utcai Fiók

2040 Budaörs Szabadság u.27. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szamosközi Viktória

Prémium bankár

+36-20-885-1671
+36-30-704-0671
+36-70-461-4671

Viktoria.Szamoskozi@erstebank.hu

Csáki Emese

Prémium felelős bankár

+36-23-427-942



Emese.Csaki@erstebank.hu

Budaörs Szabadság utcai Fiók

2040 Budaörs Szabadság u.27. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szamosközi Viktória

Prémium bankár

+36-20-885-1671
+36-30-704-0671
+36-70-461-4671

Viktoria.Szamoskozi@erstebank.hu

Csáki Emese

Prémium felelős bankár

+36-23-427-942



Emese.Csaki@erstebank.hu

Debrecen Piac utcai Fiók

4024 Debrecen Piac utca 32.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Dudás László Viktor

Prémium bankár

+36-20-885-1647
+36-30-704-0647
+36-70-461-4647

LaszloViktor.Dudas@erstebank.hu

Keresztes Tünde Katalin

Prémium felelős bankár

+36-52-524-733



TundeKatalin.Keresztes@erstebank.hu

Debrecen Vár utcai Fiók

4024 Debrecen Vár utca 4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Nagy Ferenc

Prémium bankár

+36-20-885-1683
+36-30-704-0683
+36-70-461-4683

Ferenc.Nagy@erstebank.hu

Daróczi Zoltánné

Prémium bankár

+36-20-885-1644
+36-30-704-0644
+36-70-461-4644

Zoltanne.Daroczi@erstebank.hu

Gulyás Attila

Prémium felelős bankár

+36-52-504-208



Attila.Gulyas@erstebank.hu

Dunaújvárosi Fiók

2400 Dunaújváros Dózsa György utca 2/a.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Molnár Erika Zsuzsanna

Prémium bankár

+36-20-885-1661
+36-30-704-0661
+36-70-461-4661

ErikaZsuzsanna.Molnar@erstebank.hu

Hagyó Dóra

Prémium felelős bankár

+36-25-510-301



Dora.Hagyo@erstebank.hu

Egri Fiók

3300 Eger Dobó tér 1.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Bóta Enikő

Prémium bankár

+36-20-885-1670
+36-30-704-0670
+36-70-461-4670

Eniko.Bota@erstebank.hu 

Sidló Csilla

Prémium felelős bankár

+36-36-511-558



Csilla.Sidlo2@erstebank.hu

Gyöngyösi Fiók

3200 Gyöngyös Mikszáth Kálmán utca 4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Lapisné Molnár Andrea

Prémium bankár

+36-20-885-1669
+36-30-704-0669
+36-70-461-4669

Andrea.LapisneMolnar@erstebank.hu

Meskál Lászlóné

Prémium felelős bankár

+36-37-505-191



Laszlone.Meskal@erstebank.hu

Győr Árpád úti Fiók

9020 Győr Árpád út 42.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Szerda: 8.00 -16.00; Csütörtök: 8.00 - 17.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Pálfiné Kővári Katalin

Prémium bankár

+36-20-885-1649
+36-30-704-0649
+36-70-461-4649

Katalin.PalfineKovari@erstebank.hu

Kovács Zsófia

Prémium felelős bankár

+36-96-514-113



Zsofia.Kovacs@erstebank.hu

Győr Bajcsy-Zsilinszky úti Fiók

9021 Győr Bajcsy-Zs. u. 30-32.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Szerda: 8.00 -16.00; Csütörtök: 8.00 -17.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Bári Attiláné

Prémium bankár

+36-20-885-1686
+36-30-704-0686
+36-70-461-4686

Attilane.Bari@erstebank.hu

Kaposvári Fiók

7400 Kaposvár Fő utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kőrösi Judit

Prémium bankár

+36-20-885-1695
+36-30-704-0695
+36-70-461-4695

Judit.Korosi@erstebank.hu

Nagy Henriett

Prémium bankár

+36-20-885-1272
+36-30-704-0272
+36-70-461-4272

Henriett.Nagy@erstebank.hu

Varga Tamás

Prémium felelős bankár

+36-82-529-830



Tamas.Varga2@erstebank.hu

Kecskemét Kossuth téri Fiók

6000 Kecskemét Kossuth tér 6-7.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Samu Beatrix

Prémium bankár

+36-20-885-1678
+36-30-704-0678
+36-70-461-4678

BeatrixGizella.Samu@erstebank.hu

Luczás Nikoletta

Prémium felelős bankár

+36-76-502-666



NikolettaAranka.Luczas@erstebank.hu

Keszthelyi Fiók

8360 Keszthely Kossuth utca 11.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Sabján Szilvia

Prémium bankár

+36-20-885-1682
+36-30-704-0682
+36-70-461-4682

Szilvia.Sabjan@erstebank.hu

Szabó Attila Krisztián

Prémium felelős bankár

+36-83-515-713



AttilaKrisztian.Szabo@erstebank.hu

Miskolc Bajcsy-Zsilinszky utcai Fiók

3527 Miskolc Bajcsy-Zsilinszky utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Bencsné Kuttor Zsuzsanna

Prémium bankár

+36-20-885-1645
+36-30-704-0645
+36-70-461-4645

Zsuzsanna.BencsneKuttor@erstebank.hu

Halász Péter

Prémium felelős bankár

+36-46-502-417



Peter.Halasz@erstebank.hu

Miskolc Corvin utcai Fiók

3519 Miskolc Corvin utca 1-3.

Hétfő: 8.00 - 17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 17.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

 

Szabó Henrietta

Prémium bankár

+36-20-885-1646
+36-30-704-0646
+36-70-461-4646

Henrietta.Szabo@erstebank.hu

Pál Györgyné

Prémium felelős bankár

+36-46-514-062



Gyorgyne.Pal@erstebank.hu

Nagykanizsa Belvárosi Fiók

8800 Nagykanizsa Fő utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Ménesiné Kanizsai Angéla

Prémium bankár

+36-20-885-1673
+36-30-704-0673
+36-70-461-4673

Angela.MenesineKanizsai@erstebank.hu

Tóth Zoltánné

Prémium felelős bankár

+36-93-537-912



Zoltanne.Toth@erstebank.hu

Nyíregyháza Korzó Fiók

4400 Nyíregyháza Nagy Imre tér 1.

Hétfő: 9.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 9.00 -17.00; Péntek: 9.00 -16.00

 

Berkóné Szeles Edina

Prémium bankár

+36-20-885-1648
+36-30-704-0648
+36-70-461-4648

Edina.BerkoneSzeles@erstebank.hu

Blahuth István

Prémium felelős bankár

+36-42-598-512



Istvan.Blahuth@erstebank.hu

Nyíregyháza Országzászló téri Fiók

4400 Nyíregyháza Országzászló tér 10.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Gémesi Zita

Prémium bankár

+36-20-885-1672
+36-30-704-0672
+36-70-461-4672

Zita.Gemesi@erstebank.hu

Tóthné Waldman Zsuzsanna

Prémium felelős bankár

+36-42-594-275



AnikoZsuzsanna.TothneWaldman@erstebank.hu

Pécs Rákóczi úti Fiók

7620 Pécs Rákóczi út 62-64.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Mihály-Bede Mónika

Prémium bankár

+36-20-885-1641
+36-30-704-0641
+36-70-461-4641

Monika.Mihaly-Bede@erstebank.hu

Dr. Kenyeres Gábor

Prémium bankár

+36-20-885-1688
+36-30-704-0688
+36-70-461-4688

Gabor.Kenyeres@erstebank.hu

Kozári Benedek Árpád

Prémium felelős bankár

+36-72-514-457



BenedekArpad.Kozari@erstebank.hu

Siófoki Fiók

8600 Siófok Fő utca 172.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Tóth Aranka

Prémium bankár

+36-20-885-1668
+36-30-704-0668
+36-70-461-4668

Aranka.Toth@erstebank.hu

Gracza Anett Bernadett

Prémium felelős bankár

+36-84-519-370



AnettBernadett.Gracza@erstebank.hu

Sopron Előkapu utcai Fiók

9400 Sopron Előkapu 2-4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Furák Bertalan László

Prémium bankár

+36-20-885-1664
+36-30-704-0664
+36-70-461-4664

Bertalanlaszlo.Furak@erstebank.hu

Horváth Józsefné

Prémium felelős bankár

+36-99-512-866



Jozsefne.Horvath@erstebank.hu

Szeged Kölcsey utcai Fiók

6720 Szeged Kölcsey utca 13. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Csávás Zsolt

Prémium bankár

+36-20-885-1662
+36-30-704-0662
+36-70-461-4662

Zsolt.Csavas@erstebank.hu

Savolt Dániel

Prémium bankár

+36-20-885-1693
+36-30-704-0693
+36-70-461-4693

Daniel.Savolt@erstebank.hu

Farkas-Zöldi Andrea

Prémium felelős bankár

+36-62-620-142



AndreaAniko.Farkas-Zoldi@erstebank.hu

Szeged Széchenyi téri Fiók

6720 Szeged Széchenyi tér 17. 

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

 

Szarka István Tamás

Prémium bankár

+36-20-885-1687
+36-30-704-0687
+36-70-461-4687

IstvanTamas.Szarka@erstebank.hu

Móga Edina Gabriella

Prémium bankár

+36-20-885-1643
+36-30-704-0643
+36-70-461-4643

EdinaGabriella.Moga@erstebank.hu

Kávai-Kovács Mária

Prémium bankár

+36-20-885-8789
+36-30-704-7789
+36-70-461-4789

Maria.Kavai-Kovacs@erstebank.hu

Tótváradi Gézáné

Prémium felelős bankár

+36-62-621-118



Gezane.Totvaradi@erstebank.hu

Székesfehérvár Palotai úti Fiók

8000 Székesfehérvár Palotai út 4.

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

 

Szabóné Kapócs Edit

Prémium bankár

+36-20-885-1065
+36-30-704-0065
+36-70-461-4065

Edit.SzaboneKapocs@erstebank.hu

Varga Erika

Prémium bankár

+36-20-885-1539
+36-30-704-0539
+36-70-461-4539

Erika.Varga@erstebank.hu

Szabó Tünde

Prémium felelős bankár

+36-22-515-722



Tunde.Szabo@erstebank.hu

Szekszárdi Fiók

7100 Szekszárd Széchenyi utca 40.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Fellegi Tamás

Prémium bankár

+36-20-885-1679
+36-30-704-0679
+36-70-461-4679

Tamas.Fellegi@erstebank.hu

Vitéz Rita

Prémium felelős bankár

+36-74-529-937



Rita.Vitez@erstebank.hu

Szolnok Baross utcai Fiók

5000 Szolnok Baross utca 8.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szabó Andrea

Prémium bankár

+36-20-885-1642
+36-30-704-0642
+36-70-461-4642

Andrea.Szabo3@erstebank.hu

Koppándi Norbert

Prémium bankár

+36-20-885-1107
+36-30-704-0107
+36-70-461-4107

Norbert.Koppandi@erstebank.hu

Csizmárné Bozsó Szilvia

Prémium felelős bankár

+36-56-516-853



Szilvia.CsizmarneBozso@erstebank.hu

Szombathely Mártírok téri Fiók

9700 Szombathely Mártírok tere 12.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Joubert Szabolcs

Prémium bankár

+36-20-885-1665
+36-30-704-0665
+36-70-461-4665

Szabolcs.Joubert@erstebank.hu

Varga Andrea

Prémium felelős bankár

+36-94-508-309



Andrea.NemethneVarga@erstebank.hu

Tatabányai Fiók

2800 Tatabánya Fő tér 20.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Pintér Ferenc

Prémium bankár

+36-20-885-1681
+36-30-704-0681
+36-70-461-4681

Ferenc.Pinter@erstebank.hu

Kucsera Szilvia

Prémium felelős bankár

+36-34-513-485



Szilvia.Kucsera@erstebank.hu

Tatai Fiók

2890 Tata Országgyülés tér 3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Primász Eszter

Prémium bankár

+36-20-885-1689
+36-30-704-0689
+36-70-461-4689

Eszter.Primasz@erstebank.hu

Tóthné Szalai Ildikó

Prémium felelős bankár

+36-34-586-672



Ildiko.TothneSzalai@erstebank.hu

Veszprémi Fiók

8200 Veszprém Ádám Iván utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Paskáné Berecz Viktória

Prémium bankár

+36-20-885-1650
+36-30-704-0650
+36-70-461-4650

Viktoria.PaskaneBerecz@erstebank.hu

Sasvári Bernadett

Prémium felelős bankár

+36-88-591-431

BernadettZsanett.Sasvari@erstebank.hu

Zalaegerszeg Ispotály közi Fiók

8900 Zalaegerszeg Ispotály köz 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Lakatosné Csáki Erika

Prémium bankár

+36-20-885-1666
+36-30-704-0666
+36-70-461-4666

Erika.Csaki@erstebank.hu

Molnár Adrienn

Prémium felelős bankár

+36-92-549-314

Adrienn.Molnar@erstebank.hu