Prémium bankáraink és bankfiókjaink

Bizalom és szakértelem

  • Elsőbbségi ügyfélkiszolgálás bankfiókjainkban
  • Magas szakmai tudással rendelkező dedikált bankáraink állnak az Ön rendelkezésére
  • Egyéni pénzügyi célokra szabott megoldások

Budapest II. Mammut II. Fiók

1024 Budapest Lövőház utca 1-5.
(Mammut II. 3. em.)

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 18.00; Péntek: 9.00 - 17.00

 

Mogyorósi Balázs

Prémium bankár

+36-20-885-1480
+36-30-704-0480

Balazs.Mogyorosi@erstebank.hu
 

Csuzi András

Prémium bankár

+36-1-866-6605

Andras.Csuzi@erstebank.hu

Tímár Péter

Prémium felelős bankár

+36-1-336-2153

Peter.Timar@erstebank.hu

 

Tábi Krisztina

Prémium felelős bankár

+36-1-336-2146

Krisztina.Tabi@erstebank.hu
 

Budapest III. Eurocenter Fiók

1032 Budapest Bécsi út 154. (Eurocenter fsz.)

Hétfő - Csütörtök: 10.00 -18.00; Péntek: 10.00 -16.00

 

Gulyás Veronika

Prémium bankár

+36-20-885-1676
+36-30-704-0676

Veronika.Gulyas@erstebank.hu

Mayer Rita Anna

Prémium felelős bankár

+36-1-436-7305

RitaAnna.Mayer@erstebank.hu

Budapest III. Flórián téri Fiók

1033 Budapest Flórián tér 3.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kovács Norbert

Prémium bankár

+36-1-430-3216

Norbert.Kovacs@erstebank.hu

Ipacs Ildikó

Prémium felelős bankár

+36-1-430-3217

Ildiko.Ipacs@erstebank.hu

Budapest IV. Újpesti Fiók

1042 Budapest Árpád út 68.

Hétfő: 8.00-18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00-16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kató László

Prémium bankár

+36-20-885-1675
+36-30-704-0675

Laszlo.Kato@erstebank.hu

Németh-Dohány Anita

Prémium felelős bankár

+36-1-231-8036

Anita.Nemeth-Dohany@erstebank.hu

Budapest V. Vörösmarty téri Fiók

1051 Budapest Vörösmarty tér 4.

Hétfő - Csütörtök: 9.00 -17.00; Péntek: 9.00 -16.00

 

Oravecz Katalin

Prémium bankár

+36-20-885-8786
+36-30-704-7786

Katalin.Oravecz@erstebank.hu

Fehér Máté

Prémium bankár

+36-70-704-7787
+36-20-885-8787

Mate.Feher@erstebank.hu

Burgyán Miklós

Prémium felelős bankár

+36-1-428-7022

Miklos.Burgyan@erstebank.hu

Baka László Tamás

Prémium felelős bankár

+36-1-484-2347

LaszloTamas.Baka@erstebank.hu

Dömötör Ákos

Prémium felelős bankár

+36-1-484-2343

Akos.Domotor@erstebank.hu

Budapest VI. Teréz körúti Fiók

1066 Budapest, Teréz körút 24.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Hézer-Varga lldikó

Prémium bankár

+36-20-885-8783
+36-30-704-7783

Ildiko.Hezer-Varga@erstebank.hu

Göndör Tamás Zoltán

Prémium bankár

+36-20-885-1696
+36-30-704-0696

TamasZoltan.Gondor@erstebank.hu

Gallasz Áron

Prémium bankár

+36-20-885-1487
+36-30-704-0487

AronMark.Gallasz@erstebank.hu

Horváth Zsófia

Prémium felelős bankár

+36-1-428-3012

Zsofia.Horvath2@erstebank.hu

Dányi Gergő

Prémium felelős bankár

+36-1-428-1086

Gergo.Danyi@erstebank.hu

Winkelbauer Anita

Prémium felelős bankár

+36-1-428-1088

Anita.Winkelbauer@erstebank.hu

Kelemenné Mohl Zsuzsanna

Prémium felelős bankár

+36-1-428-1084

Zsuzsanna.KelemenneMohl@erstebank.hu

Budapest VI. Westend Fiók

1063 Budapest Váci út 1-3. (Westend 1. em.) 

Hétfő -Péntek: 10.00 -18.00; Szombat: 10.00 -14.00

 

Deák Katalin

Prémium bankár

+36-20-885-1690
+36-30-704-0690

Katalin.Deak@erstebank.hu

Tóth Máté Márkó

Prémium felelős bankár

+36-1-288-5028

MateMarko.Toth@erstebank.hu

 

Budapest VII. Erzsébet körúti Fiók

1072 Budapest Erzsébet körút 8.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Csizmarik Ákos

Prémium bankár

+36-30-704-0660

Akos.Csizmarik@erstebank.hu

Gyárfás Tünde

Prémium felelős bankár

+36-1-413-3163

Tunde.Gyarfas@erstebank.hu

Budapest VIII. Aréna Pláza Fiók

1087 Budapest Kerepesi út 9.

Hétfő - Péntek: 10.00 - 18.00

Orbán Nóra

Prémium bankár

+36-20-885-8776
+36-30-704-7776

Nora.Orban@erstebank.hu

Daka Vivien

Prémium felelős bankár

+36-1-456-1087

Vivien.Daka@erstebank.hu

 

Szálmán Sándor

Prémium felelős bankár

+36-1-456-1085

Sandor.Szalman@erstebank.hu

Budapest VIII. Kálvin téri Fiók

1082 Budapest Baross utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Molnár Ágnes

Prémium bankár

+36-20-885-1655
+36-30-704-0655

Agnes.Molnar2@erstebank.hu

Ujhelyi Katalin

Prémium felelős bankár

+36-1-429-7052

Katalin.Ujhelyi@erstebank.hu

Budapest X. Árkád Fiók

1106 Budapest Örs vezér tere 25.

Hétfő - Csütörtök: 10.00 -18.00; Péntek: 10.00 -16.00; Szo: 10.00 -14.00

Kálmán György

Prémium bankár

+36-20-885-1677
+36-30-304-0550

Gyorgy.Kalman@erstebank.hu

Budapest XI. Bartók-házi Fiók

1114 Budapest Bartók Béla út 43-47.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Horváth Tímea Anikó

Prémium bankár

+36-1-279-3479

TimeaAniko.Horvath@erstebank.hu

Rozsnyay Balázs

Prémium bankár

+36-30-834-5208 

Balazs.Rozsnyay@erstebank.hu

Horváth Ádám

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3472

Adam.Horvath@erstebank.hu

Fürjes-Balogh Alexandra

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3464

Alexandra.Furjes-Balogh@erstebank.hu

Bogdán Sándor

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3467

Sandor.Bogdan@erstebank.hu

Budapest XI. Egry József utcai Fiók

1111 Budapest Egry József utca 2.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Ábrók Éva

Prémium bankár

+36-20.885-1684
+36-30-704-0684

Eva.Abrok@erstebank.hu

Schaffer Zoltán

Prémium bankár

+36-1-372-7924

Zoltan.Schaffer@erstebank.hu

Poós Gergő

Prémium felelős bankár

+36-1-372-7936

Gergo.Poos@erstebank.hu

MOM Park Fiók

1123 Budapest Alkotás utca 53.

Hétfő: 9.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 9.00 -16.00; Péntek: 9.00 -16.00

Kovács Kitti

Prémium bankár

+36-20-885-1652
+36-30-704-0652

Kitti.Kovacs2@erstebank.hu

Hemmer Zsolt

Prémium bankár

+36-20-885-1654
+36-30-704-0654

Zsolt.Hemmer@erstebank.hu

Wágner Ádám

Prémium helyettes bankár

+36-1-489-5845

Adam.Wagner@erstebank.hu

Budapest XIII. Váci út 33. Fiók

1134 Budapest Váci út 33.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Szabóné Kovács Krisztina

Prémium bankár

+36-20-885-8780
+36-30-704-7780

Krisztina.SzaboneKovacs@erstebank.hu

Koren Adrienn

Prémium felelős bankár

+36-1-412-3885

Adrienn.Koren@erstebank.hu

Simon Károly Apor

Prémium felelős bankár

+36-1-412-3883

KarolyApor.Simon@erstebank.hu

Budapest XIX. Kispest Fiók

1193 Budapest Kossuth tér 23-24.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Búzás-Gódor Éva

Prémium bankár

+36-20-885-1674
+36-30-704-0674

Eva.Buzas-Godor@erstebank.hu

Szabó Attila

Prémium felelős bankár

+36-1-347-3075
 

Attila.Szabo4@erstebank.hu

Bajai Fiók

6500 Baja Vörösmarty utca 5.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Sólyom József

Prémium bankár

+36-20-885-1680
+36-30-704-0680

Jozsef.Solyom@erstebank.hu

Kiss Andrea

Prémium felelős bankár

+36-79-523-034
 

Andrea.Kiss3@erstebank.hu

Békéscsaba Andrássy úti Fiók

5600 Békéscsaba Andrássy út 20. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Molnár János

Prémium bankár

+36-20-885-1663
+36-30-704-0663

Janos.Molnar@erstebank.hu

Beliczay Máté 

Prémium helyettes bankár

+36-66-546-068

Mate.Beliczay@erstebank.hu

Budaörs Szabadság utcai Fiók

2040 Budaörs Szabadság u.27. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Szamosközi Viktória

Prémium felelős bankár

+36-20-885-1671
+36-30-704-0671

Viktoria.Szamoskozi@erstebank.hu

Csáki Emese

Prémium felelős bankár

+36-23-427-942

Emese.Csaki@erstebank.hu

Debrecen Piac utcai Fiók

4024 Debrecen Piac utca 32.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Horváth Anita

Prémium bankár

+36-20-885-1647
+36-30-704-0647

Anita.Horvath@erstebank.hu

Keresztes Tünde Katalin

Prémium felelős bankár

+36-52-524-733
 

TundeKatalin.Keresztes@erstebank.hu

Debrecen Vár utcai Fiók

4024 Debrecen Vár utca 4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Nagy Ferenc

Prémium bankár

+36-20-885-1683
+36-30-704-0683

Ferenc.Nagy@erstebank.hu

Daróczi Zoltánné

Prémium bankár

+36-20-885-1644
+36-30-704-0644

Zoltanne.Daroczi@erstebank.hu

Almási Ágnes Zsuzsanna

Prémium felelős bankár

+36-52-504-206
 

AgnesZsuzsanna@erstebank.hu

Dunaújvárosi Fiók

2400 Dunaújváros Dózsa György utca 2/a.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Molnár Erika Zsuzsanna

Prémium bankár

+36-20-885-1661
+36-30-704-0661

ErikaZsuzsanna.Molnar@erstebank.hu

Kucsera Tímea Anna

Prémium felelős bankár

+36-25-510-560

TimeaAnna.Kucsera@erstebank.hu

Egri Fiók

3300 Eger Dobó tér 1.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Bóta Enikő

Prémium bankár

+36-20-885-1670
+36-30-704-0670

Eniko.Bota@erstebank.hu 

Sidló Csilla

Prémium felelős bankár

+36-36-511-558
 

Csilla.Sidlo2@erstebank.hu

Érdi Fiók

2030 Érd Budai út 13.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Holler Lászlóné

Prémium bankár

+36-30-704-0228
+36-20-885-1228 

Laszlone.Holler@erstebank.hu

Lengyel Nikoletta

Prémium felelős bankár

+36-23-521-367

Nikoletta.Lengyel@erstebank.hu

Gödöllői Fiók

2100 Gödöllő, Szabadság tér 14.

Hétfő: 8.00-18.00; Kedd-Szerda-Csütörtök: 8.00-16.00; Péntek: 8.00-15.00

 

Szikszai Réka

Prémium bankár

+36-30-704-7894

Reka.Szikszai@erstebank.hu

Gyöngyösi Fiók

3200 Gyöngyös Mikszáth Kálmán utca 4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Meskál Lászlóné

Prémium felelős bankár

+36-37-505-191
 

Laszlone.Meskal@erstebank.hu

Győr Árpád úti Fiók

9020 Győr Árpád út 42.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Szerda: 8.00 -16.00; Csütörtök: 8.00 - 17.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Bári Attiláné

Prémium bankár

+36-20-885-1686
+36-30-704-0686

Attilane.Bari@erstebank.hu

Pálfiné Kővári Katalin

Prémium bankár

+36-20-885-1649
+36-30-704-0649

Katalin.PalfineKovari@erstebank.hu

Kovács Zsófia

Prémium felelős bankár

+36-96-514-113
 

Zsofia.Kovacs@erstebank.hu

Kaposvári Fiók

7400 Kaposvár Fő utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Kőrösi Judit

Prémium bankár

+36-20-885-1695
+36-30-704-0695

Judit.Korosi@erstebank.hu

Schan Krisztián

Prémium felelős bankár

+36-82-529-813
 

Krisztian.Schan@erstebank.hu

Gelencsér Milán József

Prémium felelős bankár

+36-82-529-822

MilanJozsef.Gelencser@erstebank.hu

Kecskemét Kossuth téri Fiók

6000 Kecskemét Kossuth tér 6-7.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Samu Beatrix

Prémium bankár

+36-20-885-1678
+36-30-704-0678

BeatrixGizella.Samu@erstebank.hu

Szórádi Katalin

Prémium felelős bankár

+ 36-76- 502-670

Katalin.Szoradi@erstebank.hu

Keszthelyi Fiók

8360 Keszthely Kossuth utca 11.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Sabján Szilvia

Prémium bankár

+36-20-885-1682
+36-30-704-0682

Szilvia.Sabjan@erstebank.hu

Szabó Attila Krisztián

Prémium felelős bankár

+36-83-515-713
 

AttilaKrisztian.Szabo@erstebank.hu

Miskolc Bajcsy-Zsilinszky utcai Fiók

3527 Miskolc Bajcsy-Zsilinszky utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Bencsné Kuttor Zsuzsanna

Prémium bankár

+36-20-885-1645
+36-30-704-0645

Zsuzsanna.BencsneKuttor@erstebank.hu

Miskolc Corvin utcai Fiók

3519 Miskolc Corvin utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00-15.00

 

Pál Györgyné

Prémium felelős bankár

+36-46-514-062

Gyorgyne.Pal@erstebank.hu

 

Nagykanizsa Belvárosi Fiók

8800 Nagykanizsa Fő utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Ménesiné Kanizsai Angéla

Prémium bankár

+36-20-885-1673
+36-30-704-0673

Angela.MenesineKanizsai@erstebank.hu

Tóth Zoltánné

Prémium felelős bankár

+36-93-537-912
 

Zoltanne.Toth@erstebank.hu

Nyíregyháza Korzó Fiók

4400 Nyíregyháza Nagy Imre tér 1.

Hétfő: 9.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 9.00 -17.00; Péntek: 9.00 -16.00

Berkóné Szeles Edina

Prémium bankár

+36-20-885-1648
+36-30-704-0648

Edina.BerkoneSzeles@erstebank.hu

Blahuth István

Prémium felelős bankár

+36-42-598-512
 

Istvan.Blahuth@erstebank.hu

Nyíregyháza Országzászló téri Fiók

4400 Nyíregyháza Országzászló tér 10.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Gémesi Zita

Prémium bankár

+36-20-885-1672
+36-30-704-0672

Zita.Gemesi@erstebank.hu

Tóthné Waldman Zsuzsanna

Prémium felelős bankár

+36-42-594-275
 

AnikoZsuzsanna.TothneWaldman@erstebank.hu

Pécs Rákóczi úti Fiók

7620 Pécs Rákóczi út 62-64.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Mihály-Bede Mónika

Prémium bankár

+36-20-885-1641
+36-30-704-0641

Monika.Mihaly-Bede@erstebank.hu

Dr. Kenyeres Gábor

Prémium bankár

+36-20-885-1688
+36-30-704-0688

Gabor.Kenyeres@erstebank.hu

Kozári Benedek Árpád

Prémium felelős bankár

+36-72-514-457
 

BenedekArpad.Kozari@erstebank.hu

Siófoki Fiók

8600 Siófok Fő utca 172.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Tóth Aranka

Prémium bankár

+36-20-885-1668
+36-30-704-0668

Aranka.Toth@erstebank.hu

Koltay Adrián Gergő

Prémium felelős bankár

+ 36-84-519-371

AdrianGergo.Koltay@erstebank.hu

 

Sopron Előkapu utcai Fiók

9400 Sopron Előkapu 2-4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Furák Bertalan László

Prémium bankár

+36-20-885-1664
+36-30-704-0664

Bertalanlaszlo.Furak@erstebank.hu

Horváth Józsefné

Prémium felelős bankár

+36-99-512-866
 

Jozsefne.Horvath@erstebank.hu

Szeged Kölcsey utcai Fiók

6720 Szeged Kölcsey utca 13. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Csávás Zsolt

Prémium bankár

+36-20-885-1662
+36-30-704-0662

Zsolt.Csavas@erstebank.hu

Farkas-Zöldi Andrea

Prémium felelős bankár

+36-62-620-142
 

AndreaAniko.Farkas-Zoldi@erstebank.hu

Szeged Széchenyi téri Fiók

6720 Szeged Széchenyi tér 17. 

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

Szarka István Tamás

Prémium bankár

+36-20-885-1687
+36-30-704-0687

IstvanTamas.Szarka@erstebank.hu

Móga Edina Gabriella

Prémium bankár

+36-20-885-1643
+36-30-704-0643

EdinaGabriella.Moga@erstebank.hu

Kávai-Kovács Mária

Prémium bankár

+36-20-885-8789
+36-30-704-7789

Maria.Kavai-Kovacs@erstebank.hu

Tótváradi Gézáné

Prémium felelős bankár

+36-62-621-118

Gezane.Totvaradi@erstebank.hu

 

Székesfehérvár Palotai úti Fiók

8000 Székesfehérvár Palotai út 4.

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00  

 

Varga Erika

Prémium bankár

+36-20-885-1539
+36-30-704-0539

Erika.Varga@erstebank.hu

Pomozi Ádám

Prémium bankár

+36-22-515-722

Adam.Pomozi@erstebank.hu

 

Cziegler Anikó

Prémium felelős bankár

+36-22-515-732

Aniko.Cziegler@erstebank.hu

 

Debreceni Dalma

Prémium felelős bankár

+36-22-515-727

Dalma.Debreceni@erstebank.hu

Szekszárdi Fiók

7100 Szekszárd Széchenyi utca 40.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Fellegi Tamás

Prémium bankár

+36-20-885-1679
+36-30-704-0679

Tamas.Fellegi@erstebank.hu

Vitéz Rita

Prémium felelős bankár

+36-74-529-937
 

Rita.Vitez@erstebank.hu

Szolnok Baross utcai Fiók

5000 Szolnok Baross utca 8.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szabó Andrea

Prémium bankár

+36-20-885-1642
+36-30-704-0642

Andrea.Szabo3@erstebank.hu

Csizmárné Bozsó Szilvia

Prémium felelős bankár

+36-56-516-853
 

Szilvia.CsizmarneBozso@erstebank.hu

Szombathely Mártírok téri Fiók

9700 Szombathely Mártírok tere 12.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Joubert Szabolcs

Prémium bankár

+36-20-885-1665
+36-30-704-0665

Szabolcs.Joubert@erstebank.hu

Varga Andrea

Prémium felelős bankár

+36-94-508-309
 

Andrea.NemethneVarga@erstebank.hu

Tatabányai Fiók

2800 Tatabánya Fő tér 20.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Pintér Ferenc

Prémium bankár

+36-20-885-1681
+36-30-704-0681

Ferenc.Pinter@erstebank.hu

Kucsera Szilvia

Prémium felelős bankár

+36-34-513-485
 

Szilvia.Kucsera@erstebank.hu

Tatai Fiók

2890 Tata Országgyülés tér 3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Zsákai Eszter Gabriella

Prémium bankár

+36-34-586-679

EszterGabriella.Zsakai@erstebank.hu

Tóthné Szalai Ildikó

Prémium felelős bankár

+36-34-586-672

Ildiko.TothneSzalai@erstebank.hu

Veszprémi Fiók

8200 Veszprém Ádám Iván utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Paskáné Berecz Viktória

Prémium bankár

+36-20-885-1650
+36-30-704-0650

Viktoria.PaskaneBerecz@erstebank.hu

Somlainé Kovács Erzsébet

Prémium felelős bankár

+36-88-591-426

Erzsebet.SomlaineKovacs@erstebank.hu

Zalaegerszeg Ispotály közi Fiók

8900 Zalaegerszeg Ispotály köz 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Lakatosné Csáki Erika

Prémium bankár

+36-20-885-1666
+36-30-704-0666

Erika.Csaki@erstebank.hu

Boronyák Árpádné

Prémium felelős bankár

+36-92-549-319

Arpadne.Boronyak@erstebank.hu