Prémium bankáraink és bankfiókjaink

Bizalom és szakértelem

  • Elsőbbségi ügyfélkiszolgálás bankfiókjainkban
  • Magas szakmai tudással rendelkező dedikált bankáraink állnak az Ön rendelkezésére
  • Egyéni pénzügyi célokra szabott megoldások

Tisztelt Ügyfelünk!

A Prémium szolgáltatással foglalkozó fiókjaink és bankáraink elérhetőségét az alábbi felsorolás tartalmazza.

Budapest II. Mammut II. Fiók

1024 Budapest Lövőház utca 1-5.
(Mammut II. 3. em.)

Hétfő - Csütörtök: 9.00 - 18.00; Péntek: 9.00 - 17.00

 

Mogyorósi Balázs

Prémium bankár

+36-30-166-4318

Balazs.Mogyorosi@erstebank.hu

Csuzi András

Prémium bankár

+36-30-166-4521

Andras.Csuzi@erstebank.hu

Tímár Péter

Prémium felelős bankár

+36-1-336-2153

Peter.Timar@erstebank.hu

 

Tábi Krisztina

Prémium felelős bankár

+36-1-336-2146

Krisztina.Tabi@erstebank.hu
 

Budapest III. Eurocenter Fiók

1032 Budapest Bécsi út 154. (Eurocenter fsz.)

Hétfő - Csütörtök: 10.00 -18.00; Péntek: 10.00 -16.00

 

Gulyás Veronika

Prémium bankár

+36-30-166-4496

Veronika.Gulyas@erstebank.hu

 

Mayer Rita Anna

Prémium felelős bankár

+36-1-436-7305

RitaAnna.Mayer@erstebank.hu

 

Budapest III. Flórián téri Fiók

1033 Budapest Flórián tér 3.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kovács Norbert

Prémium bankár

+36-30-166-2136

Norbert.Kovacs@erstebank.hu

Szepesi Mónika

Prémium felelős bankár

+36-1-430-3211

Monika.Szepesi@erstebank.hu

Budapest IV. Újpesti Fiók

1042 Budapest Árpád út 68.

Hétfő: 8.00-18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00-16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Kató László

Prémium bankár

+36-30-436-1710

Laszlo.Kato@erstebank.hu

Németh-Dohány Anita

Prémium felelős bankár

+36-1-231-8036

Anita.Nemeth-Dohany@erstebank.hu

Budapest V. Vörösmarty téri Fiók

1051 Budapest Vörösmarty tér 4.

Hétfő - Csütörtök: 9.00 -17.00; Péntek: 9.00 -16.00

 

Oravecz Katalin

Prémium bankár

+36-30-371-5929

Katalin.Oravecz@erstebank.hu

Fehér Máté

Prémium bankár

+36-30-166-2135

Mate.Feher@erstebank.hu

 

Burgyán Miklós

(Szabadság téri fiók)

Prémium felelős bankár

+36-1-428-7022

Miklos.Burgyan@erstebank.hu

Baka László Tamás

Prémium felelős bankár

+36-1-484-2347

LaszloTamas.Baka@erstebank.hu

Dömötör Ákos

Prémium felelős bankár

+36-1-484-2343

Akos.Domotor@erstebank.hu

Budapest VI. Teréz körúti Fiók

1066 Budapest, Teréz körút 24.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Hézer-Varga lldikó

Prémium bankár

+36-30-548-6490

Ildiko.Hezer-Varga@erstebank.hu

 

Göndör Tamás Zoltán

Prémium bankár

+36-30-548-8543

TamasZoltan.Gondor@erstebank.hu

 

Gallasz Áron

Prémium bankár

+36-30-310-2120

AronMark.Gallasz@erstebank.hu

 

Horváth Zsófia

Prémium felelős bankár

+36-1-428-3012

Zsofia.Horvath2@erstebank.hu

Dányi Gergő

Prémium felelős bankár

+36-1-428-1086

Gergo.Danyi@erstebank.hu

Winkelbauer Anita

Prémium felelős bankár

+36-1-428-1088

Anita.Winkelbauer@erstebank.hu

Kelemenné Mohl Zsuzsanna

Prémium felelős bankár

+36-1-428-1084

Zsuzsanna.KelemenneMohl@erstebank.hu

Budapest VI. Westend Fiók

1063 Budapest Váci út 1-3. (Westend 1. em.) 

Hétfő -Péntek: 10.00 -18.00

 

Deák Katalin

Prémium bankár

+36-30-747-4376

Katalin.Deak@erstebank.hu

Budapest VII. Erzsébet körúti Fiók

1072 Budapest Erzsébet körút 8.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Csizmarik Ákos

Prémium bankár

+36-30-166-4530

Akos.Csizmarik@erstebank.hu

Gyárfás Tünde

Prémium felelős bankár

+36-1-413-3163

Tunde.Gyarfas@erstebank.hu

Budapest VIII. Aréna Pláza Fiók

1087 Budapest Kerepesi út 9.

Hétfő - Péntek: 10.00 - 18.00

Daka Vivien

Prémium felelős bankár

+36-1-456-1087

Vivien.Daka@erstebank.hu

 

Szálmán Sándor

Prémium felelős bankár

+36-1-456-1085

Sandor.Szalman@erstebank.hu

Budapest VIII. Kálvin téri Fiók

1082 Budapest Baross utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Molnár Ágnes

Prémium bankár

+36-30-647-4487

Agnes.Molnar2@erstebank.hu

Ujhelyi Katalin

Prémium felelős bankár

+36-1-429-7052

Katalin.Ujhelyi@erstebank.hu

Budapest X. Árkád Fiók

1106 Budapest Örs vezér tere 25.

Hétfő - Csütörtök: 10.00 -18.00; Péntek: 10.00 -16.00; Szo: 10.00 -14.00

Kálmán György

Prémium bankár

+36-30-304-0550

Gyorgy.Kalman@erstebank.hu

Budapest XI. Bartók-házi Fiók

1114 Budapest Bartók Béla út 43-47.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Horváth Tímea Anikó

Prémium bankár

+36-30-647-4485

TimeaAniko.Horvath@erstebank.hu

Rozsnyay Balázs

Prémium bankár

+36-30-834-5208 

Balazs.Rozsnyay@erstebank.hu

Horváth Ádám

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3472

Adam.Horvath@erstebank.hu

Fürjes-Balogh Alexandra

Prémium felelős bankár

+36-1-279-3464

Alexandra.Furjes-Balogh@erstebank.hu

Budapest XI. Egry József utcai Fiók

1111 Budapest Egry József utca 2.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Ábrók Éva

Prémium bankár

+36-30-166-2175

Eva.Abrok@erstebank.hu

Schaffer Zoltán

Prémium bankár

+36-30-166-4036

Zoltan.Schaffer@erstebank.hu

Poós Gergő

Prémium felelős bankár

+36-1-372-7936

Gergo.Poos@erstebank.hu

MOM Park Fiók

1123 Budapest Alkotás utca 53.

Hétfő: 9.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 9.00 -16.00; Péntek: 9.00 -16.00

Kovács Kitti

Prémium bankár

+36-30-227-5689

Kitti.Kovacs2@erstebank.hu

Hemmer Zsolt

Prémium bankár

+36-30-166-4323

Zsolt.Hemmer@erstebank.hu

Wágner Ádám

Prémium felelős bankár

+36-1-393-5665

Adam.Wagner@erstebank.hu

Budapest XIII. Váci út 33. Fiók

1134 Budapest Váci út 33.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Szabóné Kovács Krisztina

Prémium bankár

+36-30-166-4544

Krisztina.SzaboneKovacs@erstebank.hu

Simon Károly Apor

Prémium felelős bankár

+36-1-412-3883

KarolyApor.Simon@erstebank.hu

Budapest XIX. Kispest Fiók

1193 Budapest Kossuth tér 23-24.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Búzás-Gódor Éva

Prémium bankár

+36-30-166-2183

Eva.Buzas-Godor@erstebank.hu

Szabó Attila

Prémium felelős bankár

+36-1-347-3075

Attila.Szabo4@erstebank.hu
 

Zala Dávid

Prémium felelős bankár

+36-1-347-3078

David.Zala@erstebank.hu
 

Bajai Fiók

6500 Baja Vörösmarty utca 5.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Sólyom József

Prémium bankár

+36-30-166-4633

Jozsef.Solyom@erstebank.hu

 

Kiss Andrea

Prémium felelős bankár

+36-79-523-034

Andrea.Kiss3@erstebank.hu

 

Békéscsaba Andrássy úti Fiók

5600 Békéscsaba Andrássy út 20. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Molnár János

Prémium bankár

+36-30-166-4516

Janos.Molnar@erstebank.hu

Beliczay Máté 

Prémium helyettes bankár

+36-66-546-068

Mate.Beliczay@erstebank.hu

Budaörs Szabadság utcai Fiók

2040 Budaörs Szabadság u.27. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Szamosközi Viktória

Prémium felelős bankár

+36-23-427-948

Viktoria.Szamoskozi@erstebank.hu

Debrecen Piac utcai Fiók

4024 Debrecen Piac utca 32.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Horváth Anita

Prémium bankár

+36-30-166-4515

Anita.Horvath@erstebank.hu

Keresztes Tünde Katalin

Prémium felelős bankár

+36-52-524-733

TundeKatalin.Keresztes@erstebank.hu

Debrecen Vár utcai Fiók

4024 Debrecen Vár utca 4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Nagy Ferenc

Prémium bankár

+36-30-166-4632

Ferenc.Nagy@erstebank.hu

Daróczi Zoltánné

Prémium bankár

+36-30-166-4325

Zoltanne.Daroczi@erstebank.hu

Almási Ágnes Zsuzsanna

Prémium felelős bankár

+36-52-504-206

AgnesZsuzsanna@erstebank.hu

Dunaújvárosi Fiók

2400 Dunaújváros Dózsa György utca 2/a.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Molnár Erika Zsuzsanna

Prémium bankár

+36-30-166-2174

ErikaZsuzsanna.Molnar@erstebank.hu

Kucsera Tímea Anna

Prémium felelős bankár

+36-25-510-560

TimeaAnna.Kucsera@erstebank.hu

Egri Fiók

3300 Eger Dobó tér 1.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Bóta Enikő

Prémium bankár

+36-30-166-4505

Eniko.Bota@erstebank.hu 

Sidló Csilla

Prémium felelős bankár

+36-36-511-558

Csilla.Sidlo2@erstebank.hu

Érdi Fiók

2030 Érd Budai út 13.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Holler Lászlóné

Prémium bankár

+36-30-166-2169

Laszlone.Holler@erstebank.hu

Lengyel Nikoletta

Prémium felelős bankár

+36-23-521-367

Nikoletta.Lengyel@erstebank.hu

Gödöllői Fiók

2100 Gödöllő, Szabadság tér 14.

Hétfő: 8.00-18.00; Kedd-Szerda-Csütörtök: 8.00-16.00; Péntek: 8.00-15.00

 

Szikszai Réka

Prémium bankár

+36-30-166-2176

Reka.Szikszai@erstebank.hu

Gyöngyösi Fiók

3200 Gyöngyös Mikszáth Kálmán utca 4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Meskál Lászlóné

Prémium felelős bankár

+36-37-505-191

Laszlone.Meskal@erstebank.hu

Győr Árpád úti Fiók

9020 Győr Árpád út 42.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Szerda: 8.00 -16.00; Csütörtök: 8.00 - 17.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Pálfiné Kővári Katalin

Prémium bankár

+36-30-166-4037

Katalin.PalfineKovari@erstebank.hu

Szalai-Németh Viktória

Prémium bankár

+36-30-166-4038

Viktoria.Szalai-Nemeth@erstebank.hu

Kovács Zsófia

Prémium felelős bankár

+36-96-514-113

Zsofia.Kovacs@erstebank.hu

Kaposvári Fiók

7400 Kaposvár Fő utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Kőrösi Judit

Prémium bankár

+36-30-166-4319

Judit.Korosi@erstebank.hu

Schan Krisztián

Prémium felelős bankár

+36-82-529-813

Krisztian.Schan@erstebank.hu

Kecskemét Kossuth téri Fiók

6000 Kecskemét Kossuth tér 6-7.

Hétfő: 8.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Samu Beatrix

Prémium bankár

+36-30-166-4517

BeatrixGizella.Samu@erstebank.hu

Szórádi Katalin

Prémium felelős bankár

+ 36-76- 502-670

Katalin.Szoradi@erstebank.hu

 

Keszthelyi Fiók

8360 Keszthely Kossuth utca 11.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Sabján Szilvia

Prémium bankár

+36-30-166-4533

Szilvia.Sabjan@erstebank.hu

Szabó Attila Krisztián

Prémium felelős bankár

+36-83-515-713

AttilaKrisztian.Szabo@erstebank.hu

 

Miskolc Bajcsy-Zsilinszky utcai Fiók

3527 Miskolc Bajcsy-Zsilinszky utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Bencsné Kuttor Zsuzsanna

Prémium bankár

+36-30-166-4494

Zsuzsanna.BencsneKuttor@erstebank.hu

Orosz Tímea

Prémium felelős bankár

+36-46-502-046

Timea.Orosz@erstebank.hu

Miskolc Corvin utcai Fiók

3519 Miskolc Corvin utca 1-3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00-15.00

 

Brindzáné Károly Enikő

Prémium bankár

+36-30-166-4564

Eniko.BrindzaneKaroly@erstebank.hu

 

Pál Györgyné

Prémium felelős bankár

+36-46-514-062

Gyorgyne.Pal@erstebank.hu

 

Nagykanizsa Belvárosi Fiók

8800 Nagykanizsa Fő utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Ménesiné Kanizsai Angéla

Prémium bankár

+36-30-166-4316

Angela.MenesineKanizsai@erstebank.hu

Tóth Zoltánné

Prémium felelős bankár

+36-93-537-912

Zoltanne.Toth@erstebank.hu

 

Nyíregyháza Korzó Fiók

4400 Nyíregyháza Nagy Imre tér 1.

Hétfő: 9.00 -18.00; Kedd - Csütörtök: 9.00 -17.00; Péntek: 9.00 -16.00

Berkóné Szeles Edina

Prémium bankár

+36-30-166-4520

Edina.BerkoneSzeles@erstebank.hu

Blahuth István

Prémium felelős bankár

+36-42-598-512

Istvan.Blahuth@erstebank.hu

 

Nyíregyháza Országzászló téri Fiók

4400 Nyíregyháza Országzászló tér 10.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Gémesi Zita

Prémium bankár

+36-30-166-2155

Zita.Gemesi@erstebank.hu

Tóthné Waldman Zsuzsanna

Prémium felelős bankár

+36-42-594-275

AnikoZsuzsanna.TothneWaldman@erstebank.hu

 

Pécs Rákóczi úti Fiók

7620 Pécs Rákóczi út 62-64.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Bede Mónika

Prémium bankár

+36-30-166-4529

Monika.Mihaly-Bede@erstebank.hu

Dr. Kenyeres Gábor

Prémium bankár

+36-30-166-4531

Gabor.Kenyeres@erstebank.hu

Kozári Benedek Árpád

Prémium felelős bankár

+36-72-514-457

BenedekArpad.Kozari@erstebank.hu

 

Siófoki Fiók

8600 Siófok Fő utca 172.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Tóth Aranka

Prémium bankár

+36-30-166-4058

Aranka.Toth@erstebank.hu

Koltay Adrián Gergő

Prémium felelős bankár

+ 36-84-519-371

AdrianGergo.Koltay@erstebank.hu

 

Sopron Előkapu utcai Fiók

9400 Sopron Előkapu 2-4.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Furák Bertalan László

Prémium bankár

+36-30-732-7760

Bertalanlaszlo.Furak@erstebank.hu

Horváth Józsefné

Prémium felelős bankár

+36-99-512-866

Jozsefne.Horvath@erstebank.hu

 

Szeged Kölcsey utcai Fiók

6720 Szeged Kölcsey utca 13. 

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

Csávás Zsolt

Prémium bankár

+36-30-166-4087

Zsolt.Csavas@erstebank.hu

Farkas-Zöldi Andrea

Prémium felelős bankár

+36-62-620-142

AndreaAniko.Farkas-Zoldi@erstebank.hu

 

Szeged Széchenyi téri Fiók

6720 Szeged Széchenyi tér 17. 

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00 

Szarka István Tamás

Prémium bankár

+36-30-166-4545

IstvanTamas.Szarka@erstebank.hu

Móga Edina Gabriella

Prémium bankár

+36-20-439-4204

EdinaGabriella.Moga@erstebank.hu

Kávai-Kovács Mária

Prémium bankár

+36-30-768-3781

Maria.Kavai-Kovacs@erstebank.hu

Tótváradi Gézáné

Prémium felelős bankár

+36-62-621-118

Gezane.Totvaradi@erstebank.hu

 

Székesfehérvár Palotai úti Fiók

8000 Székesfehérvár Palotai út 4.

Hétfő: 8.00 - 18.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 - 15.00  

 

Varga Erika

Prémium bankár

+36-20-329-2371

Erika.Varga@erstebank.hu

Debreceni Dalma

Prémium bankár

+36-30-166-4557

Dalma.Debreceni@erstebank.hu

Cziegler Anikó

Prémium felelős bankár

+36-22-515-732

Aniko.Cziegler@erstebank.hu

 

Szekszárdi Fiók

7100 Szekszárd Széchenyi utca 40.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Fellegi Tamás

Prémium bankár

+36-30-166-4506

Tamas.Fellegi@erstebank.hu

Vitéz Rita

Prémium felelős bankár

+36-74-529-937

Rita.Vitez@erstebank.hu

 

Szolnok Baross utcai Fiók

5000 Szolnok Baross utca 8.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Szabó Andrea

Prémium bankár

+36-30-166-4534

Andrea.Szabo3@erstebank.hu

Csizmárné Bozsó Szilvia

Prémium felelős bankár

+36-56-516-853

Szilvia.CsizmarneBozso@erstebank.hu

 

Szombathely Mártírok téri Fiók

9700 Szombathely Mártírok tere 12.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00

 

Joubert Szabolcs

Prémium bankár

+36-30-166-4321

Szabolcs.Joubert@erstebank.hu

Varga Andrea

Prémium felelős bankár

+36-94-508-309

Andrea.NemethneVarga@erstebank.hu

 

Tatabányai Fiók

2800 Tatabánya Fő tér 20.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 - 16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Pintér Ferenc

Prémium bankár

+36-30-166-4532

Ferenc.Pinter@erstebank.hu

Kucsera Szilvia

Prémium felelős bankár

+36-34-513-485

Szilvia.Kucsera@erstebank.hu

 

Tatai Fiók

2890 Tata Országgyülés tér 3.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Zsákai Eszter Gabriella

Prémium bankár

+36-30-166-4198

EszterGabriella.Zsakai@erstebank.hu

Tóthné Szalai Ildikó

Prémium felelős bankár

+36-34-586-672

Ildiko.TothneSzalai@erstebank.hu

Veszprémi Fiók

8200 Veszprém Ádám Iván utca 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Paskáné Berecz Viktória

Prémium bankár

+36-30-166-4315

Viktoria.PaskaneBerecz@erstebank.hu

Somlainé Kovács Erzsébet

Prémium felelős bankár

+36-88-591-426

Erzsebet.SomlaineKovacs@erstebank.hu

 

Zalaegerszeg Ispotály közi Fiók

8900 Zalaegerszeg Ispotály köz 2.

Hétfő: 8.00 -17.00; Kedd - Csütörtök: 8.00 -16.00; Péntek: 8.00 -15.00 

 

Lakatosné Csáki Erika

Prémium bankár

+36-30-166-2156

Erika.Csaki@erstebank.hu

Boronyák Árpádné

Prémium felelős bankár

+36-92-549-319

Arpadne.Boronyak@erstebank.hu

További Prémium bankáraink és bankfiókjaink